Fotoksiążka, fotokalendarz, fotokubek

Fotoatrakcje

Fotograf ślubny Łódź - Fotoksiążka, Fotokalendarz, Fotokubek, Fotopuzzle

Fotoksiążka do 50 stron, twarda okładka w formacie 30x30 cm - 350zł Poszewka na poduszkę 40x40 cm, obszar nadruku: 18 × 27 cm - 46zł Fotokubek zwykły (zdjęcie panoramiczne), obszar nadruku 19 × 8 cm, kolor biały - 50zł Fotokubek magiczny (zdjęcie pojawia się po zalaniu gorącym napojem), obszar nadruku 9,6 x 8 cm, kolor czarno-biały - 60zł Fotopuzzle, obszar nadruku: 20 x 30 cm (96 elementów) - 55zł Zdjęcie na płótnie o gramaturze 340g na m2, płótno rozciągnięte na krośnie(blejtram). Cena: rozmiar 30x40 cm - 90zł, rozmiar 40x60 cm - 140zł Fotokalendarz ścienny z Twoimi zdjęciami, na papierze fotograficznym. Cena: A4 - 105zł, A3 - 145zł

Galeria internetowa

spersonalizowana galeria internetowa ze zdjęciami ślubnymi (lub innymi zdjęciami) na 1 rok-350zł, w cenie hosting, domena. Każdy następny rok 50zł.

Fotograf - Fotoatrakcje

Fotoksiążka, zdjęcia na płótnie, fotokubek, fotopuzzle, poszewka na poduszkę ze zdjęciem

Fotokalendarz wykonany jest na papierze fotograficznym, gdy straci ważność można wyciąć zdjęcia i oprawić w ramkę, będą to pełnowartościowe zdjęcia tak więc zyskujecie podwójnie zamawiając taki kalendarz. Fotoksiążka jest alternatywą dla sztampowego albumu ślubnego, lecz moim zdaniem zdecydowanie lepiej oddaje to, co przeżyliście na Waszym ślubie. Zabawa, uśmiechy, tańce, miłość, te wszystkie uczucia fotoksiążka przedstawi w postaci opowiadania od przygotowań, przez błogosławieństwo, ślub i wesele, aż do zdjęć plenerowych. Fotoksiążkę opieram na własnych projektach tak, więc macie pewność, że jest unikalna. Nie robie fotoksiążki na zasadzie” wklejam zdjęcie na całej stronie i po kłopocie”, całość jest tak komponowana, aby stanowiła swojego rodzaju książkę, w której jest początek, główny wątek i zakończenie. Przed drukiem fotoksiążki wysyłam projekt do Ciebie w celu akceptacji, jeżeli coś nie odpowiada to oczywiście zmieniam tak, aby trafić w Twój gust. Oczywiście projektuję fotoksiążki nie tylko ze zdjęć ślubnych, mogą to być zdjęcia z wakacji, lub inne niezwiązane z tematem fotografia ślubna łódź. Fotokubek to wspaniały prezent dla ukochanej osoby, lub dla dziecka, Wyślij do mnie zdjęcie a ja bez dodatkowych opłat dostosuje je do potrzeb druku na kubku. Do wyboru mamy zwykły fotokubek i fotokubek magiczny, w którym zdjęcie pojawia się po zalaniu gorącym napojem. Fotograf ślubny Łódź, zdjęcia ślubne.


Fotokalendarz, fotokubek

Fotoksiążka, zdjęcie na płótnie, kubek ze zdjęciem, kalendarz

Wszystkie podane kwoty zawierają VAT, do ceny należy doliczyć koszt przesyłki, możliwy jest odbiór osobisty, mogę osobiście dostarczyć zamówiony towar, koszt takiej usługi: 2zł za każdy przejechany km. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Fotografia ślubna Łódź.