Fotografia reklamowa Łódź

Fotografia Produktowa

Packshot-zdjęcia na białym tle

1-10 sztuk - 30zł 11-50 sztuk - 25zł 51-100 sztuk - 20zł powyżej 100 - 15zł W cenie: retusz zdjęć, usuwanie wad, zabrudzeń, itp. wycinanie produktu z tła

Podane ceny mają charakter orientacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i każdy projekt wyceniany jest oddzielnie. Cena zdjęć zależy od rodzaju produktu, typu wymaganego oświetlenia, aranżacji i oczekiwanego efektu.

Fotografia Reklamowa

Fotografia architektury

obejmuje: fotografie wnętrz firm, hale produkcyjne, place budowy, magazyny, budynki dla agencji nieruchomości, mieszkania. 1 zdjęcie- 150zł 2-5 zdjęć- 75zł 6-15 zdjęć- 67zł 16-30 zdjęć- 64zł 31-50 zdjęć- 57zł 51-100 zdjęć- 50zł pow. 100 zdjęć-40zł

Fotografia Reklamowa

fotografia produktów, fotografia motoryzacyjna, fotografia korporacyjna

Fotografia reklamowa jest bardzo ważna dla firm, które prowadzą sklep internetowy. Człowiek kupując jakiś produkt kieruje się zmysłami, w szczególności jest to wzrok, zapach, słuch i dotyk. Kupując przez internet jedynym zmysłem, jaki używa potencjalny klient jest wzrok, dlatego nasze przedmioty powinny się prezentować jak najlepiej. Bez pomocy fotografa, który ma w swojej ofercie fotografię produktową nie wykonamy zdjęć, które zachęca do robienia zakupów w naszym sklepie. Nie chodzi tu tylko o jakość techniczną zdjęcia(ostrość, nasycenie), ważne jest jak oświetlimy dany produkt, ważne, aby usunąć wszelkie rysy i niedoskonałości, które w rzeczywistości może nie są aż tak widoczne gołym okiem, ale źle wykonane zdjęcie może je uwydatnić. Sam widzisz, że fotografia reklamowa to ważne ogniwo to zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie. Równie ważna jest fotografia motoryzacyjna, jeżeli auto, które chcemy sprzedać będzie źle oświetlone, kadr będzie źle skomponowany to dużo trudniej będzie nam przekonać klienta, aby odwiedził nasz salon samochodowy. Zapraszam do współpracy, fotografia reklamowa Łódź. Wszystkie zdjęcia robione są w rozdzielczości 4256x2832 w technice HDR.


Fotografia Architektury

Fotografia reklamowa, zdjęcia wnętrz.

Wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce tak, aby jak najlepiej się prezentowały, usuwane są wszelkie wady, niedoskonałości, zabrudzenia itp. Produkty do fotografii produktowej należy dostarczyć do mnie osobiście bądź pocztą lub kurierem. Oczywiście mogę przyjechać osobiście po produkty, wtedy cena za dojazd uzgadniana jest indywidualnie, jeżeli to będzie większe zlecenie, dojazd gratis.