Fotograf-O mnie

fotograf ślubny łódź

Tak jak pisałem, już na stronie głównej jestem fotografem ślubnym, działającym głównie na terenie Łodzi,Konstantynowa łódzkiego, całego województwa łódzkiego i sieradzkiego. Fotografuję śluby, wesela, komunie, chrzty i inne uroczystości okolicznościowe.

Oczywiście nie ograniczam się tylko do regionu województwa łódzkiego, zdjęcia ślubne wykonuję na terenie całego kraju. Zajmuję się także fotografowaniem eventów, spotkań korporacyjnych, fotografią reklamową, fotografią produktową, sportową, robię sesje ciążowe.

Fotograf na ślub

Zamiast albumów ślubnych tworzę fotoksiążki, moim zdaniem dają więcej możliwości niż zwykły album, lepiej potrafią przedstawić to co się działo na ślubie, każda strona jest inna, tak więc brak monotonii przy przeglądaniu. Każda fotoksiążka jest unikalna, nie robię ich na zasadzie "zdjęcie na całej stronie i po kłopocie", całość jest tak skomponowana aby przeglądając fotoksiążkę jeszcze raz przeżyć te niezwykłe chwile jakie towarzyszyły podczas uroczystości ślubu. Fotograf na ślub Łódź, Konstantynów Łódzki.

Fotograf ślubny Łódź

W dniu ślubu jestem do Waszej dyspozycji, to Wy ustalacie o której godzinie i gdzie mam być, ja wprowadzam co najwyżej małe poprawki jeżeli uznam to za stosowne oczywiście uzgadniając to z Parą Młodą. Zdjęcia plenerowe proponuję robić w 2-3 dni po ślubie wtedy jesteście wypoczęci, stres już dawno opadł a my będziemy się mogli skupić na tym co ważne podczas zdjęć plenerowych. Mocno odradzam plener w dniu ślubu, wówczas jesteśmy zabiegani, jest stres i uwierzcie mi, nie ma mowy o dobrych zdjęciach plenerowych.Aby omówić szczegóły i podpisać umowę ja przyjadę do Was, nie musicie się ruszać z domu( tylko Łódź, Konstantynów Łódzki i okolice). Zapraszam do zapoznania się z ofertą i cennikiem fotografa ślubnego, który robi niepowtarzalne zdjęcia ślubne oraz zdjęcia plenerowe. Posiadam zaświadczenie wydane przez Kurię Diecezjalną upoważniające do fotografowania w obiektach sakralnych.

Fotograf ślubny Łódź, kompleksowa obługa fotograficzna ślubu i wesela.

Cennik

Czym jest fotografia?

Fotograf Łódź

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali." Don McCullin

Fotografik musi dostrzegać piękno Pary Młodej oraz umieć przelać ten urok na papier fotograficzny. Umiejętność chwytania chwil i nadanie im wyjątkowego wymiaru artyzmu to nieoceniona i pożądana cecha dobrego fotografa ślubnego. Aby wykonać usługę na najwyższym poziomie, obok doświadczenia fotograf powinien mieć sprzęt fotograficzny z najwyższej półki, co umożliwi kreowanie obrazu za pomocą światła zastanego.

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie musisz działać bardzo szybko." - Henri Cartier-Bresson

Fotografia ślubna, która każdego dnia będzie piękną pamiatką dla Ciebie, dzieci, dziadków i rodziców.

Aparat fotograficzny

Fotograf ślubny Łódź, zdjęcia ślubne.

fotograf ślubny łódź

Czym fotografuję: aparat Nikon D3, obiektyw Nikkor 14-24 mm f/2.8 G ED AF-S, obiektyw Nikkor AF-S 24-70mm f/2.8G ED, plus lampy błyskowe i dwa inne obiektywy, w zapasie mam aparat Nikon D70. To wszystko mam przy sobie podczas reportażu ślubnego, tak więc macie pewność, że zdjęcia będą zrobione i to na najwyższym poziomie. Zawsze mam wszystko zdublowane, aparat fotograficzny, obiektyw, lampa to tylko urządzenia i mogą w każdej chwili odmówić posłuszeństwa, a jak mówi prawo Gumpersona: Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane. Zdjęcia ślubne Łódź.