Podwodne zdjęcia ślubne

Podwodna sesja fotograficzna

zdjęcia ślubne pod wodą

Podwodna sesja zdjęciowa to nie tylko wyzwanie dla Pary Młodej, ale również dla fotografa ślubnego. W Polsce niestety tego typu zdjęcia są rzadkością, piszę niestety, ponieważ podwodne zdjęcia ślubne są malownicze, przepełnione artyzmem i romantyzmem. Zdjęcia ślubne pod wodą to wielkie przeżycie i wspaniała przygoda, która łączy urok Nowożeńców z nieznaną głębią mórz, jezior. Spraw, aby Twoje zdjęcia ślubne były naprawdę szalone i oryginalne. Jeżeli masz równie zwariowanych przyjaciół zaproś ich na sesję podwodną, aby razem przeżywać te wspaniałe chwile i zrobić sobie wspólną sesję podwodnych zdjęć ślubnych. Fotografia Łódź.
podwodne zdjęcia ślubne

Podwodna sesja narzeczeńska.

Oczywiście udział w takiej sesji nie jest zarezerwowany tylko dla Młodych Par, zapraszam pary narzeczeńskie, które są pozytywnie zakręcone i chcą zrobić niebanalne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, zapraszam wszelkie osoby, które chciałby mieć podwodne zdjęcia z własną osobą w roli głównej. Nie ma granicy wiekowej, jeżeli czujesz się na siłach, umiesz pływać i masz w sobie kawałek szaleństwa to pisz śmiało na adres mailowy, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Fotograf Łódź, podwodne zdjęcia ślubne.

Fotograf ślubny Łódź, kompleksowa obsługa fotograficzna ślubu i wesela.
Share on Facebook

Podwodna sesja fotograficzna

podwodne zdjęcia ślubne łódź

Fotograf Łódź, podwodne zdjęcia ślubne

Wszystkie zdjęcia są starannie selekcjonowane i poddane autorskiej obróbce, na życzenie klienta z wykonanych fotografii mogę zrobić fotoksiązkę, bądź prezentację z podkładem muzycznym. Cena sesji podwodnej jest zależna od kilku czynników, więc nie potrafię przedstawić ceny, proszę pytać przez maila i podać szczegóły, czyli: liczbę osób na sesji, kiedy miałaby się odbyć dana sesja, gdzie: Jezioro(jakie?), basen(podać miasto i adres basenu), charakter zdjęć, czy to ma być ślubna sesja fotograficzna, sesja narzeczeńska, czy też podwodna sesja z przyjaciółmi lub z dziewczyną. Zdjęcia w ciepłe dni możemy zrobić w Jeziorze, ale musi być ono krystalicznie czyste (a z tym ciężko w Polsce), o wiele lepszym pomysłem będzie basen i tam proponowałbym robić sesję. Ze względu na duże zanieczyszczenie i małą widoczność Morze Bałtyckie niestety odpada, jeżeli chodzi o podwodne zdjęcia ślubne. Fotograf Łódź, profesjonalna fotografia ślubna.

Podwodny plener

Fotograf ślubny Łódź, podwodna sesja fotograficzna.

podwodna sesja plenerowa

Wszystkie osoby zainteresowane podwodnymi zdjęciami ślubnymi proszone są o kontakt tylko i wyłącznie mailowy.

Email: foto@rybadesign.pl

Fotografia ślubna, która każdego dnia będzie wspaniałą pamiatką dla Ciebie, Dzieci, Dziadków i Rodziców. Podwodne zdjęcia ślubne gwarantują nam niezwykłą przygodę i kapitalne zdjęcia ślubne.