Fotograf Łódź, zdjęcia z koniem

Sesja plenerowa na koniu

sesja plenerowa na koniu

Czy miałaś kiedyś marzenie aby niczym baśniowa księżniczka pędzić w białym stroju na pięknym koniu, czuć tylko wiatr we włosach i wolność. A czy Ty nie miałeś nigdy marzenia, aby przyjechać niczym waleczny rycerz po swoją Wybrankę i zabrać Ją na romantyczną przejażdżkę o zachodzie słońca. Dziś mogą się spełnić Wasze marzenia. Zapraszam na pełną emocji i romantyzmu sesję plenerową dla odważnych Par Młodych, którym znudziła się sztampowa sesja plenerowa, a której zależy na niebanalnych zdjęcia plenerowych. Sesja plenerowa na koniach to jedyna taka oferta w Łodzi i okolicach, nie zwlekaj i już dziś zadzwoń lub napisz. Do dyspozycji mamy również bryczkę konną, z której oczywiście też możecie skorzystać i zrobić poetyczne zdjęcia plenerowe konno. Sesja plenerowa na koniach odbywa się po uprzednim omówieniu szczegółów tak, aby w dniu wykonywania sesji nie tracić na to czasu. Sesja plenerowa na koniu w Łodzi.

Sesja narzeczeńska na koniach, zdjęcia rodzinne z końmi.

Sesja zdjęciowa na koniach jest nie tylko skierowana do Pary Młodej, skorzystać z niej mogą pary narzeczeńskie, rodziny, które chcą sobie zrobić rodzinne zdjęcia portretowe. Taką sesję można również zrobić jako dodatek do zdjęć z komunii, proszę pomyśleć jak oryginalna będzie taka pamiątka dla Waszego dziecka. Zdjęcia z komunii wcale nie muszą być robione tylko w studio, o wiele lepszym rozwiązaniem będą zdjęcia plenerowe, w które można wpleść dodatkowo sesję zdjęciową z konikiem. Zapraszam wszystkie odważne osoby, małżeństwa, rodziny do udziału w sesji plenerowej z koniem, spraw komuś wielką niespodziankę i zamów ową sesje jako prezent ślubny bądź urodzinowy. Sesja narzeczeńska na koniach to wspaniałe przeżycie, jeżeli oboje jesteście zakręceni pozytywnie to wręcz musicie skorzystać z oferty zdjęć plenerowych z koniem.

sesja rodzinna z koniem

Fotograf Łódź

Czemu akurat u nas, ponieważ wszystko jest na miejscu, nie musicie dzwonić i umawiać fotografa, opiekuna, nie musicie wynajmować konia, jedynie co musicie zrobić to dojechać na miejsce pleneru. Dodam, że zawsze podczas sesji plenerowej z końmi obecny jest doświadczony instruktor jazdy konnej, który zadba o Wasze bezpieczeństwo jak i o bezpieczeństwo Waszych pociech. Do tego typu zdjęć plenerowych wybierane są konie o łagodnym usposobieniu tak, więc macie Państwo gwarancje, że koń nie zerwie się nagle do galopu i nie pomknie gdzieś w dal :). Sesja plenerowa z koniem jest praktycznie dla wszystkich począwszy od malutkiego Brzdąca aż do Seniora, każdy wiek jest dobry, aby zrobić pamiętne zdjęcia plenerowe z koniem.

Fotograf ślubny Łódź, kompleksowa obsługa fotograficzna ślubu i wesela.
Share on Facebook

Sesja fotograficzna konie

sesja plenerowa z końmi łódź

Fotograf Łódź, zdjęcia ślubne z koniem

Wszystkie zdjęcia plenerowe są starannie obrabiane i selekcjonowane, na życzenie klienta z wykonanych fotografii mogę zrobić fotoksiązkę, bądź prezentację z podkładem muzycznym. Cena sesji plenerowej z koniem jest zależna od kilku czynników, więc nie potrafię podać ceny, proszę pytać przez maila i podać szczegóły, czyli: liczbę osób na sesji, kiedy miałaby się odbyć dana sesja, charakter zdjęć, czy to ma być rodzinna sesja fotograficzna, sesja narzeczeńska czy też ślubne zdjęcia plenerowe z końmi. Fotograf Łódź, profesjonalne sesje zdjęciowe

Sesja plenerowa na koniu

Fotograf ślubny Łódź, sesja fotograficzna z koniem.

sesja plenerowa z końmi łódź

Wszystkie osoby zainteresowane plenerem z koniem proszone są o kontakt mailowy.

Email: foto@rybadesign.pl

Fotografia ślubna, która każdego dnia będzie wspaniałą pamiatką dla Ciebie, Dzieci, Dziadków i Rodziców. Zdjęcia ślubne i koń to wspaniałe połączenie, które gwarantuje nam dobrą zabawę i udane zdjęcia plenerowe.